Menu Zamknij

Dokumenty

Islam i Takijja – schemat kłamstwa w islamie.

Zaszczepione dziewczęta – duński film dokumentalny.

Film dokumentalny o szkodliwej szczepionce, ktòrej przymusowe aplikowanie dzieciom uchwalił Sejm w r. 2015.

Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego bo zagraża naszym korporacyjnym interesom

Wyznania John’a Perkinsa byłego pracownika Banku Światowego, w ktòrych opisuje mechanizm zadłużania i ekonomicznego podboju krajów Trzeciego Świata.

 

 

Jak napaść na państwo – Jurij Bezmienow

Analiza niewidocznej dywersji dokonywanej przez Związek Radziecki wobec społeczeństw Zachodu – uniwersalny wykład o manipulacjach, dziś ròwnie aktualny.

Przeliczeni

Film o oszustwach dokonywanych przez galerie handlowe wobec najemcòw.

Korporacyjna żywność
Dokumentalny film 'Food, inc’ bez ogródek ukazuje przekleństwo dzisiejszego świata, w którym konsumpcja włada światem i nic poza nią nie ma znaczenia.

CZY ŚWIAT OSZALAŁ?: Gdzie się podziały unijne miliony?

Film będący rezultatem dziennikarskiego śledztwa na przykładzie kilku krajów – Francji, Danii i Włoch – ukazuje, w jaki sposób marnuje się lub defrauduje się fundusze Unii Europejskiej.
Reżyseria Pierre-Emmanuel Luneau-Daurignac.

 

BULB FICTION – ŻARÓWKOWI ŚCIEMNIACZE

Film dokumentalny w reżyserii Christopha Mayra, Niemcy, 2011, o rtęciowym zagrożeniu i wielkim przekręcie dotyczącym likwidacji żarówek tradycyjnych i zmuszaniu ludzi w Europie do używania tzw. świetlówek.

szczegóły: http://www.planeteplus.pl/dokument-zarowkowi-sciemniacze_40112#ixzz2GRvewNLq

Tajne seks akta KGB.

Dokument o tym, jak seks stał się narzędziem manipulacji przez KGB.
Pokazano w nim przykłady, jak tajne służby wpływały na decyzje polityków poprzez podstawionych agentów lub szantażowanie ich na tle seksualnym.

 

SPISEK ŻARÓWKOWY
Film telewizji hiszpańskiej emitowany w Polsce przez TVNCNBC o celowym pogarszaniu jakości produktów, by psuły się częściej, zmuszając konsumenta do ponownego zakupu.

 

Medycyna, jakiej nie znacie – wielka farmacja.
Opis działania wielkich korporacji farmaceutycznych.

Film dokumentalny Agnieszki Piwar i Macieja T. Wasilewskiego dotyczący Marszu Niepodległości 2011, pokazujący prawdziwy przebieg marszu i manipulacje medialne wokół niego.

„VOETBAL & TRALIES, Polen/Oekraine 2012”

Najnowszy film Mariusza Pilisa* o niezależnym ruchu kibicowskim i prześladowaniach politycznych w Polsce: „VOETBAL & TRALIES, Polen/Oekraine 2012”, wyemitowany w telewizji holenderskiej VPPRO z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej.
Film pokazuje skalę manipulacji politycznych i medialnych w Polsce.

 

PRZEMILCZANA HISTORIA BITWY O ANGLIĘ

Film dokumentalny telewizji Channel4 o polskim Dywizjonie 303, którego emisja na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii została zakazana.

WAŻNE!!! Wciśnij CC w prawym dolnym rogu, żeby pojawiły się napisy od 35 min.

All rights goes to Channel4
www.channel4.com

 

Alan Watt- „Szok i Trwoga”. Masowe procesy manipulacji.

Wywiad z Alanem Wattem, pisarzem i dziennikarzem zajmującym się sprawami globalnej manipulacji i teorią New World Order.
W wielu miejscach nie zgadzamy się z konkluzjami Watta i chwilowymi przerysowaniami, jednak jego wnikliwe spostrzeżenia dotyczące socjotechniki władzy i kreowania zachowań społecznych powodują, że wywiad ten musi obejrzeć każdy, kto chce żyć świadomie, nie będąc obiektem manipulacji polityków i kreatorów społecznych. Film ten pokazuje wiele mechanizmów inżynierii społecznej, która od kilku lat stosowana jest w Polsce dla utrzymania władzy.

 

 

 

 

 

 

Krótki klip o przekazie podprogowym w mediach.

 

Pracownik CDC przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu.

 

0 komentarzy

  1. Sneha

    Nie zgadzam sie z Pani tezą. Największa winę widzę po stnoire samych Niemc w.Polacy są postrzegani przez Niemc w jak ludzie drugiej kategorii, zawsze coś mają gorszego niż Niemcy, są nie wykształceni, bałaganiarscy, antyniemieccy, antysemiccy. W 1984 r. mieszkalem na terenie NRD, poznalem wielu Niemc w, wielu wypędzonych z Polski, z nie kt rymi spotykalem sie często, oczywiscie oni miedzy soba , tak jak wszędzie , bardzo sie r znią. Natomiast maja jedną wsp lną cechę, zawsze patrzą na Polak w z g ry, są z natury antypolscy, uważają Polak w sa coś gorszego. Uważam, że mają poważny problem z własnym kompleksem, szczeg lnie tam, na terenie dawnego NRD, mają swiadomośc swojego pochodzenia a w dużym stopniu jest zwiazane ze słowiańskoscią, nie nawidzą tego. Nieco inaczej sytuacja wyglada na terenie Niemiec Zach. oczywiscie tutaj należy r wnież oddzielić wypędzonych, oni i tam i tu mają poważny kompleks niższości. Natomiast Niemcy zachodni sa typowo konsumpcyjnym społeczeństwem Europy zach. bez specjalnych kompleks w, niewiele r żnią sie od Holendr w, Belg w czy Francuz w. Ci widzą, a raczej bardziej nie widzą Polski i Polak w, ich specjalnie Polska nie interesuje, jest małym krajem słabo rozwiniętym na wsch. Europy kt remu wiecznie trzeba pomagać. Mają zupełnie inne widzenie Polski i Polak w, może nie lepsze niz Niemcy wsch, bo ich bardziej uważam za nar d Pruski, napewno inne.

    • Angela

      „Chodzi o to, żeby Niemcy więcej pracowali, zamaist siedzieć na socjalu?”:):)No właśnie. Przecież sezonowi pracownicy z Polski robią to, czego Niemcy nie chcą lub nie potrafią.”A ten REP właściwie jakie ma poglądy? Niestety, nie znam niemieckiego na tyle dobrze, żeby bez słownika na szybko rozszyfrować ich z Wikipedii…”Z programu są podobni do PiS:”Die Republikaner sehen sich selbst als „Partei ffcr Recht und Ordnung“.””Schliedflich wollen die Republikaner eine Rfcckkehr zu konservativen Werten von Ehe und Familie, daher die Aufhebung der Lebenspartnerschaft ffcr Homosexuelle sowie strengere Regelungen zur Abtreibung.”Republikance widza siebie jako partie Prawa i Porządku. W końcu chcą powrf3t do konserwatywnych wartości małżeństwa i rodziny, stad żadnych związkf3w dla homoseksualnych i ostrych regulacji dla aborcji.

Dodaj komentarz