Menu Zamknij

Paweł Kukiz w 25 rocznicę oszukanej rewolucji.

Znany piosenkarz Paweł Kukiz opublikował 4 czerwca utwór będący gorzkim podsumowaniem „25 lat wolności”.
Huczne obchody rocznicy okrągłego stołu, czyli porozumienia części opozycji z komunistami, odbywają się właśnie w całym kraju.
Dziś z perspektywy czasu widać, że rewolucja udała się tylko połowicznie, została zdradzona – ceną wolności była całkowita bezkarność komunistycznych zbrodniarzy, oddanie im ogromnej części gospodarki i niemal wszystkich mediów. Wespół z byłymi agentami SB po stronie opozycji praktycznie przez cały czas – z małymi przerwami, wynikającymi z „wypadków przy pracy” – sprawują przy pomocy skutecznej propagandy niekontrolowaną władzę w Polsce.
25 lat temu komuna upadła – na cztery łapy.

 

(4.06.2014)

3 komentarze

  1. 59 latek

    największa zbrodnia komunistów było odbudowanie Warszawy, elektryfikacja, powszechna edukacja, tysiące fabryk i miliony domów a sukces solidaruchów to, że nieroby i głupki opłacani przez rewizjonistów przejęli kraj. Przeciętny solidaruch jest za leniwy do pracy i za głupi do nauki. Założyli nam demokracje że, jak byś nie głosował zawsze wyjdzie tak samo. Kukiz i Hołdys to takie muzyki od lizania zadu Tuskowi, pożyteczni idioci.

    • mateo

      Hmm… Rządzi dalej komuna wraz ze swoimi agentami. Solidarność i zwykli ludzie zostali przez nich zrobieni w konia. Solidarnościowe są tylko emblematy, dla niepoznaki. Chyba masz rozdwojenie jaźni – albo celowo manipulujesz.

Dodaj komentarz