Menu Zamknij

Postępująca kryminalizacja służb państwowych? Policyjny bandyta „nieszkodliwy społecznie”!

Toczące się postępowanie karne wobec policyjnego bandyty, który rok temu bestialsko skatował uczestnika Marszu Niepodległości, powinno być, wg prokuratury Warszawa-Śródmieście, warunkowo umorzone!

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura, 31 października Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście skierowała do sądu rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec Karola C. na rok próby.

Czy sąd podzieli łaskawość prokuratora wobec policjanta-bandyty?
Zdarzenie to zostało nagrane przez jednego z przechodniów, podobnie jak scena z innym przestępcą w policyjnym mundurze, który podpalił radiowóz, o co później oskarżono manifestantów. Warto przypomnieć też, że pobity mężczyzna został skazany za… pobicie policjanta przez sędzię SSR Warszawa-Śródmieście, Iwonę Konopkę, która wydała wyrok wyłącznie na podstawie zeznań policjantów.
http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

Po ujawnionych wcześniej skandalach z licznymi powiązaniami biznesowymi, towarzyskimi i kryminalnymi zarówno przedstawicieli sądów, jak i prokuratury, jest to kolejna sprawa świadcząca o postępującym rozkładzie organów prawa w Polsce i ich powrotu do zachowań z PRL. Rodzi się też pytanie, czy decyzja nie ma charakteru politycznego i jej ogłoszenie na tydzień przed kolejnym Marszem Niepodległości nie stanowi celowej prowokacji.
Apelujemy do wszystkich uczciwych policjantów, prokuratorów i sędziów – notujcie znane wam przypadki łamania praworządności i sprzeniewierzania się służbie publicznej. Żadna władza nie jest wieczna i zawsze w końcu odpowiada za swe czyny.

Poniżej przypominamy wspomniane nagrania wideo:

 

(8.11.2012)

Dodaj komentarz