Menu Zamknij

W dobie powszechnego cwaniactwa warto chwalić za etyczną postawę. Dziś chwalimy serwis IPLA.

W niedzielę 4 listopada odbył się finał turnieju ATP Masters w Paryżu, w którym zagrali Jerzy Janowicz i David Ferrer. Nie posiadając wykupionego abonamentu na cyfrowe pakiety Polsatu, można było wykupić jednorazowy dostęp do transmisji w należącym do grupy Polsat serwisie internetowym IPLA.
Niestety, ilość chętnych była tak wielka, że mimo wykupionego dostępu, wiele osób nie było w stanie obejrzeć meczu z powodu zapchanych łącz.

Trzeba przyznać, że IPLA (a konkretnie spółka Redefine zarządzająca portalem) stanęła na wysokości zadania. Dwa dni później wszyscy, którzy nie obejrzeli meczu, lub zmuszeni byli do skorzystania z pirackich transmisji i zgłosili to do serwisu, otrzymali następujące listy:

Witam.

 W dniu 04.11.2012 transmitowaliśmy ważne wydarzenie jakim były rozgrywki tenisa ATP BNP Paribas Masters Paryż w których brał udział Polak – Jerzy Janowicz.

 Zainteresowanie tym wydarzeniem wśród użytkowników ipla było bardzo duże.

Niestety w związku ze zwiększonym ruchem na witrynie www.ipla.tv wielu użytkowników mogło mieć problemy z dostępem do transmisji sportowych.

 W związku z tym, że usługa nie została poprawnie zrealizowana, użytkownikom którzy w dniu 04.11.2012 wykupili jednorazowy kod dostępu do transmisji zwrócimy środki za ten kod.

Dodatkowo w ramach rekompensaty w dniu jutrzejszym otrzymają Państwo od nas trzy kody iplaSPORT do wykorzystania na dowolne wydarzenie sportowe dostępne w pakiecie iplaSPORT w ipla do końca roku.

 Użytkownikom, którzy wykupili lub posiadają pakiet iplaSPORT również chcielibyśmy zrekompensować zaistniałą sytuację. Informacja w tej sprawie również zostanie Państwu przekazana w dniu jutrzejszym.

 Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację!

Kody zostały przesłane następnego dnia, zgodnie z zapowiedzią.

Tego typu etyczne postępowanie w normalnych krajach stanowi normę. Jednak w Polsce coraz rzadziej mamy z nim do czynienia.
O firmach, które stosują się do zasad etycznych, warto więc wspominać, zwłaszcza, że w tym przypadku rekompensata przewyższa stratę i zdecydowanie ma na celu nie tylko utrzymanie klienta, lecz także dbałość o wizerunek firmy.

(9.11.2012)

1 komentarz

  1. POSCIELANDIA

    IPLA TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE SPRZEDAJĄ PRODUKTY Z KTÓRYCH NIE MOŻNA KORZYSTAĆ. KUPUJESZ ŚWIETNY PAKIET NA SWÓJ SMART TV A POTEM SIĘ OKAZUJE ŻE DZIAŁĄ ON TYLKO NA 10% TV DOSTĘPNYCH NA RYNKU I BYŁO TO NAPISANE DROBNYM DRUCZKIEM W 16 PODSTRONIE REGULAMINU A KLIENTOWI POZOSTAJE BUJANIE SIĘ NA LAPTOPIE.

Dodaj komentarz